شماره های تماس (021) 22 26 00 67
(021) 22 26 00 69
ساعت کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب تهران خ شریعتی،نرسیده به مترو شریعتی
ک فلسفی، ساختمان پزشکان پرشين،ط۱،و۱

بهترین روانکاو در تهران

بهترین روانکاو در تهران

روانکاوی همواره یکی از بهترین و موثر ترین درمان های جسمی و روحی بشر بوده و هست و خواهد بود، کسانی که از خدمات روان درمانی کمک می گیرند به زندگی خود کیفیت می بخشند، در حالی که نمی توان به تعداد روز های زندگی مان اضافه کنیم، اما می توانیم به آن کیفیت دهیم، طوری سالم و بدون تنش و نگرانی زندگی کرد، متاسفانه در دنیای امروز  به دلیل وجود تکنولوژی و بازار های گرم رقابتی که آرامش را از انسان ها ربوده است، اکثر مردم به یک روانکاو خوب احتیاج دارند تا با دلسوزی و مدارا، گوشی برای شنیدن و درد و دل های ما باشد. تکنولوژی آمده بود تا انسان ها را از رنج مضاعف دور کند و در خدمت بشریت قرار بگیرد اما مانند دیگر روش ها و اقدامات استفاده  از هر چیزی همانطور که مفیدفائده است و مزایا منحصر به فردی دارد، معایبی هم نیز دارد که می توان به دور شدن افراد از یکدیگر اشاره کرد. در گذشته انسان ها برای همدلی و همدردی با هم به سراغ یکدیگر می رفتند و آغوش گرمی برای هم می گشودند، اما امروزه فقط ازراه دور با کمی صحبت یا نوشتن ابراز همدردی و همدلی به جا می آورند. اینگونه است که با آماری بالا از افسردگی در جوامع امروزی رو به رو هستیم. پس یافتن یک روانپزشک خوب می تواند در نوعی دگر خوب زیستن یاری گرمان باشد.

اینک در این مقاله ما به شما نشانه های از یک روانپزشک خوب در تهران را معرفی می کنیم، تا با انتخاب اصلح بتوانید به درد های روانی خود پایان دهید.

یک روانپزشک خوب می تواند چه ویژگی های را داشته باشد؟

از نظر استاندارد های جهانی یک روانپزشک و روانکاو خوب باید این ویژگی ها را داشته باشد.

 • فردی هوشمند، کارآمد
 • دلسوز، همدل
 • با تجربه باشد در طول سال های کاری خویش بتواند از تجربیات همکاران و اساتید خود در این زمینه  استفاده کند و هم چنین برای کسب تجارب بیشتر به آنالیز کردن مراجعه کنندگان خود بپردازد.
 • گشاده رویی، خوش اخلاقی و مهربانی یک ویژگی خوب و مشترک در میان پزشکان است.
 • پایبندی به اخلاق حرفه ایی و سوگند نامه پزشکی
 • داشتن مجوز از سازمان نظام پزشکی، یکی از اصلی ترین ویژگی ها است که در هنگام ورود به مطب یا کلینیک روان درمانی باید به آن توجه کرد.
 • داشتن روحیه و انرژی مضائف برای مواجه با کیس های حاد
 • سوابق بالای پژوهشی در زمینه روان درمانی و شناخت شناسی
 • بهره گیری از دانش و آگاهی های به روز جهانی
 • مهارت نه و نمی دانم گفتن، خیلی کم پیدا می شود که پزشکی در مقابل بیمار به جهل خود اعتراف کند، اما همین امر می تواند کم ک شایانی به بیماران بکند، اگر روانپزشکی جواب سوالی را ندانست، مراجعه کننده را  با ارائه پاسخ های دیگر گمراه نکند و به راحتی بتواند نه بگوید.
 • یک روانپزشک خوب باید بتواند ارتباط خوبی بین خود و فرد مراجعه کننده بر قرار کند.
 • داشتن مهارت پیش برد مباحث به سمتی بتوان به فرد کمک بیشتری بکند.
 • از بروز احساست شخصی در تصمیم گیری های پزشکی خودداری کند.
 • راهکار و شیوه درمانی هر کسی را مختص به همان فرد انجام دهد، زیرا انسان ها در تمام خصیصه ها با یکدیگر متفاوت خلق شده اند، شاید از نظر فیزیکی به هم جنس و هم نوع خود شباهت داشته باشند اما مغز و روان کاملاٌ منحصر به فردی دارند.
 • حفظ اسرار مراجعه کنندگان از مهم ترین خصیصه های روانپزشک خوب است.

کی به روانپزشک مراجعه کنیم، کی به روانشناس؟

سوالی است که می تواند در ذهن بسیاری از افراد نقش بسته باشد برای انتخاب مراجعه به هر کدام باید مطالعات فراوانی داشت تا فهم این که کدام در خور درمان شرایط انسان است.

در برخی از موارد مشاهده شده است که فردی که کاندیدا مراجعه به روانپزشک و دریافت درمان های دارویی را دارد به اشتباه و از روی عدم آگاهی به رواشناس مراجعه کرده است، که باعث اتلاف وقت و هزینه شده است.

البته که مراجعه به روانپزشک در سال های پیش با قبحی همراه بوده و افراد از مراجعه و درمان خودداری می کردند یا رفتن به مطب روانپزشک به یکی از راز های شخصی شان بدل شده بود، خداروشاکریم با رشد آگاهی های عمومی در سطح جامعه خود مواجه ایم و قبح این موضوع برداشته شده  هر کسی به راحتی و بی دغدغه می تواند به روانپزشک مراجعه کرده و درمان شود.

ابتدا باید دریافت وظایف و کارکرد های یک روانشناس با یک روانپزشک متفاوت است و سپس متناسب با وضعیت روحی به یکی از آن ها مراجعه کرد.

روانشناس فردی است که می تواند مشکلات فردی را بشناسد و با کمک فرد راه حل های برای آن ها پیدا کند و از حجم بار های روانی آن ها بکاهد. اما روانپزشک که با بحث و صحبت به مرحله شناخت مشکلات رسیده است راه کار های درمانی با یک عامل بیرونی را معرفی می کند که روند بهبودی افراد را تسریع می بخشد. بدیهی است که راه کار درمانی مانند مصرف قرص می تواند نتیجه دهی سریع و مطلوبی نسبت به حل تعارضات درونی و تمرین های فردی داشته باشد.

برای دریافت مشاوره  و درمان مشکلات خود توسط دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان و روانپزشک   می توانید با شماره های 22260067 – 22725506 تماس بگیرید .

 و همچنین با دنبال کردن آدرس اینستاگرام دکتر فرامرز ذاکری از آخرین مقالات و مطالب سایت ایشان باخبر شوید.

روانپزشک خوب

بهترین روانپزشک در تهران چه کسی می باشد؟

درمان اختلالات روانپزشکی توسط چه کسی صورت می گیرد؟

ما در این مقاله سعی نموده ایم که به پاسخ پرسش های مطرح شده کاربران به صورت جامع و مفصل بپردازیم. جهت کسب اطلاعات لازم پیرامون روانپزشک خوب و دکتر روانپزشک خوب درتهران بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس ما را با ادامه مطلب همراهی بفرمایید.

روانپزشک خوب

روانپزشک خوب کیست؟

افراد زیادی که دارای اختلالات روانی هستند در پی یک پزشک و یا دکتری هستند که بیماری آنان را درمان کنند، به همین خاطر وقتی به مطب روانپزشک مراجعه می کنند سوالات بی شماری ذهن آنان رادرگیر می کند که آیا این روانپزشکی که به او مراجعه کرده اند خوب است یا خیر؟ آیا بعدها تماس تلنفی آنان را پاسخ خواهد داد؟ و دیگر سوالات مشابه آن…

یکی از ویژگی هایی که یک روانپزشک خوب باید داشته باشد این است که باید در خصوص روابط و ملاقات با درمانگر وظیفه شناس باشد و صحبت های بیمار را هیچ کجا انتشار ندهد. از این رو است که خانواده ها در پی روانپزشک خوبی هستند که در این خصوص سوگند یاد کرده باشد.

ویژگی بارز بهترین روانپزشک برقراری و سازگاری با بیمار می باشد، به گونه ای  که باید تعداد جلسات، مشاوره و درمان، تخصص کافی، هزینه مطلوب مشاوره، شهرت کافی برای بیمار مهیا شود.

رفتار عمومی یک روانپزشک خوب چگونه باید باشد؟

روانپزشک باید متعهد و وظیفه شناس به کارش باشد.

هرچقدر گرم و صمیمی با بیمار برخورد کند این فضا برای بیمار مهیا می شود که بتواند به راحتی با پزشک خود دل و درد کند و حرف های ناگفته را بزند.

روانپزشک باید فردی روشنفکر و منطقی و بهترین درمان را برای بیمار به کار گیرد.

در حرفه ای خود سبک جدید درمانی را پیاده سازی نماید.

به خانواده بیمار احترام واقعی را احساس نشان دهد.

متخصصی باشد که به راحتی نظریه های عملی را پیاده سازی کند.

مطالعات فراوانی داشته باشد و از آخرین تحولات موجود در مورد روانپزشکی مطلع باشد.

باید در موارد اضطراری در دسترس باشد.

دلسوز و توانایی بالایی در حل مسائل پیش آمده داشته باشد.

شایان ذکر است در مواردی که بیمار یا یکی از اعضای مراجعه کننده، عصبی می شوند و یا حتی اقدام به پرخاشگری می نمایند باید این توانایی را داشته باشد تا بدون عصبانی شدن، کار خود را قاطعانه ادامه دهد و کنترل نماید.

وظایف و مسئولیت های بهترین روانپزشک چگونه باید باشد؟

در ابتدا باید به بررسی حالات ذهنی و جسمانی بیمار جهت تعیین اختلالات و ناهنجاری ذهنی و عقلی، رفتارهای احساسی و عاطفی بپردازد.

هرچقدر جلسات درمانی همراه با تجویز دارو بیشتری را برای بیمار مهیا نماید، در روند بهبودی موثرتر می باشد.

داشتن همکاری با دیگر پزشکان و همکاران متخصص، روانپزشک و روانشناس تا پایان دوره بهبودی کمک می کند بیمار زودتر بهبودی را کسب کند.

مطالعه و بررسی سوابق و CV  روانپزشک یا بهترین روانکاو، انجام تست های گوناگون جهت تشخیص و درمان دقیق کمک شایانی می نماید.

روانپزشک با روانشناس چه تفاوت هایی دارد؟

در اغلب مواقع یکی از باورهای نادرست میان افراد جامعه این است که تخصص بین روانشناس و روانپزشک را به اشتباه یکی می دانند در حالی که از نظر آموزشی، روانپزشک در زمینه در بیماری  های روانی  آموزش می بینید و تخصص دریافت می کند. اما روانشناس بعد از اخذ مدرک دکتری به مشاوره مشغول می شود.

یکی از تفاوت های اساسی بین روانپزشک و روانشناس در این است که روانپزشک این توانایی را دارد که به تشخیص بیماری های افسردگی، اختلالات و ناهنجاری های اضطرابی و شخیصتی می پردازد. در صورتی که روانشناس به توصیف رفتار، فهم و درک رفتاری بیمار، پیش بینی، کنترل رفتار بیمار اقدام می کند.

چکیده مطلب

همانگونه که قبلا ذکر شد روانپزشک دراصطلاح، پزشکی است که تمام بیماری های روانی مانند اسکیزوفرنی، روان درمانی را تشخیص و درمان می نماید و هرچقدر درکنگره و مجامع آموزشی حضور داشته باشد از تبحر بالایی برخوردار می شود و درمان بیماری برایش راحت تر خواهد بود.

در کلان شهرهای همچون تهران که با سیلی از جمعیت و انبوهی از پزشک، یافتن بهترین روانپزشک و متخصص اعصاب و روان در تهران، کار بسیار دشواری است، زیرا نمی توان به راحتی به افراد اعتماد کرد، زیرا اصلی ترین عامل حیاتی بدن مغز است، اگر متخصص روانپزشک در تجویز نوع و دوز دارویی خطا کند می تواند به راحتی یک انسان را از زندگی ساقط کند و تمامی اندام هایبدن را تحت تاثیر قرار دهد و فاجعه ای به بار می آید ، پس باید با نهایت دقت و تلاش برای انتخاب بهترین روانکاو در تهران اقدام کرد تا از بروز هر گونه خساررات جبران ناپذیری جلوگیری کرده و جان شیرین را به خطر نیاندازید.

همچنین لازم به ذکر است که اگر شما کاربران گرامی  به دنبال بهترین روانپزشک در تهران هستید تا در زمینه مشاوره کودک و نوجوان به مطب وی مراجعه نمایید ما می توانیم با در اختیار دادن لینک های مربوطه به شما کمک کنیم تا در انتخاب روانپزشک خود معیارات صحیحی را درنظر بگیرید.

روانکاو خوب در تهران کیست؟

روانکاوی یکی از روش های درمانی است که تا حد زیادی می تواند به کاهش علائم و درمان بیماری های روانی افراد کمک کند. به جهت حساسیت فوق العاده ای که این روش درمانی دارد روانکاو باید از مهارت و تخصص بالایی در روند درمان برخوردار باشد.

بسیاری از افرادی که به تاثیرات درمانی روش روانکاوی آگاهی دارند برای درمان و بهبود برخی از مشکلات روحی شان اولین اقدامی که انجام می دهند مراجعه به یک روانکاو خوب درتهران است.

اما آیا همه روانکاوان می توانند بیماری های ما را درمان کنند؟ روانکاو خوب درتهران کیست؟ ما به چه کسی می توانیم اعتماد کنیم؟

اگر سوالات فوق برای شما هم مطرح است این مقاله را از دست ندهید زیرا که تلاش کرده ایم پاسخ این پرسش ها را در بخش های مختلفی بیاوریم.

روانکاو خوب در تهران کیست؟

روانکاو کیست؟

روانکاو، روانشناسی است که برای درمان طیف گسترده از بیماری ها و اختلالات روانی از رویکرد و تئوری های روانکاوی کمک می گیرد.

کسی که به عنوان روانکاو شناخته می شود علاوه بر این که دارای مدرک روانشناسی است آموزش های تخصصی در زمینه روانکاوی را نیز گذرانیده است. البته پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی روانکاوی در مراکز معتبر باید انجام شود.

به طور کلی روانکاو با توجه به دانشی که در زمینه روانکاوی کسب کرده است به تشخیص و درمان بیماری های روانی افراد می پردازد.

تفاوت روانکاو با روانشناس چیست؟

روانکاو نیز یک روانشناس است اما یکی از مهم ترین تفاوت هایی که بین روانکاو و روانشناس وجود دارد این است که رویکرد یک روانکاو نسبت به مشکلات و ریشه اختلالات متفاوت است. وی با دیدگاه روانکاوانه وارد حوزه درمان می شود اما سایر روانشناسان دیدگاه ها و رویکرد های دیگر را دارند.

یک روانکاو خوب در روند درمان چه اقداماتی انجام می دهد؟

اگر ساکن شهر تهران هستید و می خواهید بدانید اقدامات بهترین روانکاو در تهران چیست به موارد زیر توجه کنید. مهم ترین اقدامات وی از این قرار است:

 • شرح حال گیری از فرد مراجعه کننده
 • یادداشت تمامی نکات مهمی که در گفتگو هایشان وجود دارد
 • بررسی تمام مسائلی که در جلسه مطرح می شود
 • بررسی زبان بدن و تحولات روحی و تجربه های هیجانی بیمار در حین گفتگو با روانکاو
 • پرسیدن سوالاتی که باعث می شود قدری نگاهش به مسائل بیمار یا مراجعه کننده بازتر شود
 • در نهایت با توجه به مسائلی که مطرح شده است گفتگو را هدایت می کند به سمتی که بتواند مساله اصلی و اساسی را ریشه یابی کند.
 • بعد از این که تشخیص های لازم روی فرد مراجعه کننده انجام شد روند درمان و گفتگوها جهت پیدا می کند تا نتیجه لازم حاصل شود.

ویژگی های روانکاو خوب در تهران

مهم ترین خصوصیاتی که می توانیم برای یک روانکاو خوب برشمریم موارد زیر است:

 • برخورداری از دانش تخصصی: بسیاری از روانکاوانی که این روزها شهرت زیادی پیدا کرده اند و فعالیت های درمانی گسترده ای را انجام می دهند در بهترین مراکز آموزشی دوره دیده اند. دانش و تخصص فراوان از مهم ترین معیارهای موفقیت روانکاو در روند درمان است.
 • مهارت در بکارگیری متد های درمانی: روانکاوان با مهارت تمام جلسات روانکاوی را مدیریت و هدایت می کنند. پیشبرد جلسات باید با مهارت انجام شود تا در نهایت بتوانیم نتیجه دهی را مشاهده کنیم.
 • ارتباط گیری صمیمانه با مراجعه کننده به منظور کاهش استرس و اضطراب: روانکاوان تلاش می کنند که بهترین روش را در اتباط گیری داشته باشند. البته روابط نباید آنقدر نزدیک و صمیمی شوند که مراجعه کننده بعد از مدتی به روانکاو خود عادت کند. زیرا که بسیاری از بیماران چنین زمینه ای را دارند و امکان دارد زمینه ساز بروز مشکلات جدی تر باشد.

نتیجه مطلب

در پایان این توصیه را به خاطر داشته باشید که روانکاوی بسیار حساس است. بنابراین در مرحله انتخاب روانکاو باید نهایت دقت را داشته باشید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

یکی از راه های دسترسی به بهترین روانکاو در تهران این است که از افراد مختلف پرس و جو کنید. زیرا نتایج درمانی حاصل شده برای دیگران گاها معیار خوبی است برای این که به مهارت روانکاو خاصی پی ببرید.

برای مثال از کسانی که به یک روانکاو خوب مراجعه کرده اند بپرسید که کیفیت نتیجه ای که برایشان حاصل شده است در چه سطحی است. در این موارد می توانید با اعتماد روند روانکاوی را به وی بسپارید.

شما کاربران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین روانکاو در تهرانمقاله مورد نظر را مطالعه بفرمایید تا بنوانید یک روانپزشک خوب برای حل مشکلات مروبط به استرس و اضطرابی خود بیابید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان و روانپزشک.​

دکتر فرامرز ذاکری
دکتر فرامرز ذاکری

متخصص روانپزشک متخصص کودک،افسردگی،اضطراب متخصص اعصاب و روان روانپزشک کودک و نوجوان بیش فعالی و عدم تمرکز درمان اختلالات، افسردگی،استرس،اضطراب درمان اختلال وسواس اجباری اختلال کمبود توجه در بزرگسالان بیش فعالی کمبود توجه در کودکان ADHD/ADD اختلال دوقطبی اختلال خوردن اختلال اضطراب منتشر اختلال ترس، وحشت و هراس اختلال استرس پس از سانحه PTSD جنون جوانی اختلال عاطفی فصلی SAD هراس اجتماعی بی اشتهایی عصبی و پرخوری عصبی اختلال جنسی بی میلی و افزایش میل جنسی درمان بدون دارو بیماریهای مغز و اعصاب و روان با دستگاه نورو فیدبک و بیو فیدبک

34 thoughts on “بهترین روانکاو در تهران

 1. بهاریاوری - مارس 17, 2020 در 11:56 ق.ظ

  سلام من افسردگی مزمن داشتم رفتم پیش یه دکتر روانشناس چند تا دارو برام نوشت.. الان می خورم دست و پام می لرزه///معتاد شدم بهش؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • drzakeri - مارس 25, 2020 در 8:01 ق.ظ

   سلام لرزش دست میتونه از عوارض جانبی داروها ی افسردگی باشه کم کم بهتر خواهید شد فعلا طبق دستور ادامه دهید درضمن داروهای ضد افسردگی باید طولانی مدت مصرف بشه قطع نکنید برای کاهش دارو به پزشک تان مراجعه کنید

   پاسخ
 2. مدنی - آوریل 5, 2020 در 11:18 ب.ظ

  من نیاز به هیپنوتراپی دارم آیا شما انجام میدهید؟

  پاسخ
  • drzakeri - می 5, 2020 در 12:12 ب.ظ

   بنده به هپنوتراپی اعتقادی ندارم

   پاسخ
 3. سنا پیروزی - آوریل 30, 2020 در 10:50 ب.ظ

  سلام دکتر .من یکساله از همه جای بدنم احساس درد می کنم … تمام استخوان و عضله های بدنم درد میکنه و یا دست و پام سر میشه …بابت درد هر قسمت از بدنم هم به دکتر مربوطه هم مراجعه کردم..عکس وآزمایش هم گرفتن و چیری مشاهده نشد… آیا این مشکل مربوط به عصبه؟؟باید چیکار کنم؟؟

  پاسخ
  • drzakeri - می 5, 2020 در 12:12 ب.ظ

   سلام اگر برای درد منشاعی پیدا نکردند پس از اعصابتونه و احتمالا افسردگی هست به روانپزشک مراجعه کنید و دارو بگیرید با شمارها ی زیر هماهنگی کنید ۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۷

   پاسخ
 4. الهه نبوی - آوریل 30, 2020 در 10:52 ب.ظ

  سلام دکتر .. در رابطه با لرزش دست که گفتید بخاطر داروهای عصبیه.. من دارو هم مصرف نمی کنم اما دستام خیلی میلرزه….بطوری که طرف مقابل متوجه می شه…حتی در حین حرف زدن عادی وموقعی که استرس هم ندارم….نمیدونم چرااا

  پاسخ
  • drzakeri - می 5, 2020 در 12:11 ب.ظ

   سلام این لرزش دست ها ناشی از اضطراب و استرس هست بهتره به روانپزشک مراجعه کنید و دارو بگیرید با شمارها ی زیر هماهنگی کنید ۰۲۱۲۲۲۶۰۰۶۷

   پاسخ
 5. امیر - می 12, 2020 در 6:28 ق.ظ

  با سلام. درمان اسکیزوفرنی با rtms چقدر میتونه پاسخ بده؟ و کدوم علایم بیمارا بهتر میشه؟ و ایا بهتر شدن علایم دایمی خواهد بود یا همچنان باید دارو استفاده بشه؟

  پاسخ
  • drzakeri - می 17, 2020 در 8:11 ب.ظ

   سلام rTMS رو اسکیزوفرنی تاثیر مثبت میگذارد و علائم منفی و توهمات را کاهش می دهد.

   پاسخ
 6. مری - ژوئن 1, 2020 در 8:26 ق.ظ

  سلام.اقای دکتر من یکی از نزدیکانم به مدت یکسال هست دچار مشکل شده
  از خونه بیرون نمی ره.راه نمی ره و مدام میگه اگر بده بیرون یکی زیر پاش له میشه.مرتب بر میگرده پشت سرش نگاه میکنه .رانندگی نمیکنه.از ترس له شدن چیزی یا کسی.اگر بخواد بیرون بده تنها نمی ره.ویا باز برمیگردی پشت سرش نگاه میکنه.لکس میگیره.دارو های مختلفی بهش دادن.ولی بدتر شده.میشه لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • drzakeri - ژوئن 9, 2020 در 10:32 ق.ظ

   سلام
   این علائم وسواس با افسردگی هست
   باید درمان دارویی شود

   پاسخ
 7. Saye - ژوئن 18, 2020 در 8:02 ب.ظ

  سلام آقای دکترمن خواهرم فک کنم به بیماری دوقطبی دچارشده باشه هرلحظه یکجوره یکبارخیلی خیلی مذهبی میشه فرداشدیدا برعکس میشه شدیدا بی خواب شده بسیارکم اشتها باشخصیتای خیالی حرف میزنه باسوسکوملخ حرف میزنه حرفای عجیب میزنه روانپریشی میکنه بایدچکارکنم توروخداراهنماییم کنین

  پاسخ
  • drzakeri - جولای 6, 2020 در 11:58 ق.ظ

   سلام
   درمان اختلال دو قطبی ابتدا با دارو ست ودر کنار آن هم از دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس و روانکاو ی استفاده می شود.

   پاسخ
   • مالک - مارس 4, 2021 در 3:20 ب.ظ

    سلام اقای دکتر خودتون دستگاه تحریک مغناطیسی مغز ار تی ام اس رو دارین ؟

    پاسخ
    • drzakeri - مارس 16, 2021 در 9:32 ق.ظ

     سلام بله

     پاسخ
 8. لیلی - جولای 24, 2020 در 10:07 ق.ظ

  سلام آقای دکتر
  همسر من حدود ده سال هست که افسردگی رو براش تشخیص دادن وسیتالوپرام میخوره.
  سه ماه پیش به مدت یک ماه پزشک بهش ریتالین داد.قبلن هم مدت زیادی مدافینیل میخورد.
  ترامادول، روزی چهار قرص مصرف میکنه. و 3 ساله که بهش اعتیاد داره. یکسال پیش به تدریج ترامادول رو کم کرد تا روزی نصف رسوند ولی نتونست ترک کنه و مجدد شروع کرد.
  همیطور خواب نامنظم داره. تکه تکه میخوابه. دو ساعت شب. سه ساعت روز. 2 ساعت عصر. به این شکل.
  و همیشه از کمبود انرژی و عدم تمرکز در عذابه.
  یعنی یهو انگار انرزیش صفر میشه و نیم ساعت استراحت میکنه و بهتر میشه. مدام احساس خستگی داره. از خونه زیاد بیرون نمیره و تحرک نداره.
  چیزی که باورخودش هست و ناامیدترش میکنه به کنار گذاشتن داروها و ترامادول ، اینه که میگه از کودکی مثلا هنگام درس خوندن نمیتونسته تمرکز کنه. و احساس کمبود انرژی میکرده نسبت به سایر همسالانش. ومیگه از وقتی ترامادل میخوره، تمرکزش خوبه و میتونه برای ساعات طولانی روی کارش تمرکز کنه. و هیچی تابحال جز این کمکش نکرده و فکر میکنه مشکل اساسی مغزی داره که هیچوقت پزشکی حل نکرده و پس درمان نشدنیه. من میخوام کمکش کنم با کمک پزشک متخصص، زندگی سالم رو تجربه کنه و بدنش سلامت بشه.
  آیا چنین چیزی میتونه حقیقت داشته باشه که افرادی از کودکی اینطور بی انرژی باشن یا به علت اعتیاده؟ آیا ممکنه افرادی باشن که مداوم نیاز به مخدر داشته باشن یا محرک؟

  پاسخ
  • drzakeri - جولای 29, 2020 در 10:52 ق.ظ

   سلام
   بهتره مراجعه کنید تا بررسی بشه و راهنمایی تان کنم

   پاسخ
 9. rose - سپتامبر 30, 2020 در 1:55 ب.ظ

  سلام اقای دکتر
  آیا عدم تمایل به برقراری روابط احتماعی مگر در صورت ضرورت اختلال محسوب میشود.من حتی تمایل به ارتباط ریاد با خاله و عمه و… ندارم مگر مواردی که مورد نیاز باشد.لطفا راهنمایی بفرمایید
  سپاس

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 12:49 ب.ظ

   سلام بهتر است تماس بگیرید و یا مراجعه حضوری داشته باشید

   پاسخ
 10. بهنام - اکتبر 15, 2020 در 12:11 ب.ظ

  سلام دکتر بیمار من دوقطبی نوع یک داره یکساله تحت درمان با داروی سدیم والپروات و پروپرانولول و کلونازپام هست در این مدت شدت بیماری ایشون کم شد ولی هرگز خوب خوب نشد الان خیلی حالشون بد شده دکتر شون کوتیاپین هم به داروهاشون اضافه کردن میخواستم بدونم آیا این طبیعیه که بعد یکسال مصرف منظم دارو ایشون خوب که نشون بدتر هم بشن؟

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 12:50 ب.ظ

   سلام لطفا تماس بگیرید

   پاسخ
 11. س - دسامبر 10, 2020 در 8:36 ب.ظ

  سلام آقای دکتر برادرم 42ساله هستن چند وقتی هست که هالوپریدول تجویز شده براشون و مصرف میکنن اصلا ظاهراً این دارو اشتباهی براشون تجویز شده ده روزی هست علائمی دارن بی‌قراری اضطراب شدید و تکان در اندام ها و گریه و ترس و نگرانی نسبت به همه چیز
  لطفا کمکم کنید

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 12:57 ب.ظ

   سلام لطفا برادرتون رو برای بررسی های بیشتر به مطب بیاورید

   پاسخ
 12. Elnaz - دسامبر 14, 2020 در 12:57 ق.ظ

  سلام دکتر من به یک روانکاو برای کشتیگر حرفه ای نیاز دارم، که از نظر ذهنی آماده بشه، لطفا میشه بهم بگید آیا باید پیش روانکاو ورزشی بره نامزدم؟ و اگر بله هست کسیو میشناسید به من معرفی کنید؟ اگر هم شما انجام میدهید امکان مشاوره تلفنی هست؟؟

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 1:04 ب.ظ

   سلام لطفا تماس بگیرید

   پاسخ
 13. فرشته عبدزاده - دسامبر 26, 2020 در 6:50 ب.ظ

  سلام دکتر برادر من ۲۸ سال در گیر بیماری هست
  الان ۴۸ سال دارد زمانی که از دوران خدمت آمد با افسردگی مزمن درو برو شد در مان های زیادی انجام دادیم تا الان که دارو مصرف میکند صبح
  دستشون شدت لرز بالایی دارند با خودشون صحبت میکنند خیلی زیاد راه میروند .
  حافظه خوبی دارد تمام کارهاشون را انجام میدهند هر کاری هم ازشون خواسته شده باشد انجام میدهند ازشما کمک میخوام تا یک روانکاو خوب معرفی کنید تا بتونم کاری برای برادرم انجام بدم تا زندگی کنه لطفاکمکش کنید.

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 1:17 ب.ظ

   سلام بهتر است به صورت حضوری مراجعه کنید

   پاسخ
 14. محیل - دسامبر 26, 2020 در 7:16 ب.ظ

  سلام جناب دکتر
  پدر من از قبل ازدواج با مادرم با خانم های متعددی رابطه داشت براش زن گرفتن که ترک کنه ولی کاملا اشتباه بود بیشتر ادامه داد و درنهایت بعد ۲۵سال زندگیش از هم پاشید و بازهم به کارش ادامه میده میگه من مشکل دارم نمیتونم از اینکارم دست بردارم
  نمیدونم ریشه در چی داره میتونید راهنماییم کنید میخوام درمانش کنم پدرمو ممنون میشم

  پاسخ
  • drzakeri - ژانویه 6, 2021 در 1:16 ب.ظ

   سلام لطفا تماس بگیرید

   پاسخ
 15. کیا - مارس 8, 2021 در 9:53 ق.ظ

  سلام نقشه مغزی ابتلا به اسکیزوفرنی یا دو قطبی رو هم نشون میده؟

  پاسخ
  • drzakeri - آوریل 6, 2021 در 8:13 ق.ظ

   سلام بله

   پاسخ
 16. مریم - می 22, 2021 در 4:30 ب.ظ

  سلام آقای دکتر دختر من ۲۰ سالش هست .متاسفانا از دوسال و نیم قبل بعد از بیماریهای پی درپی مادرم و پا افتادن مادرم واتفاقات بعد بیماری دخترم بشدت افسرده و پرخاشگر شد وبچه ای که سالم بود و تا اون لحظه هیچ مشکلی نداشت در کمال ناباوری انواع و اقسام دردها از آنفلوانزهای چندهفته ای سردرد و سرگیجه و افت فشار خون تا حد بیهوش شدن دردهای شدید استخوانی و عضلانی رو پیدا کرد .طوریکه با وجود اینکه تا کلاس دهم شاگرد اول دبیرستان بود یازدهم بحدی حالش بد شد که روز ۳۰ یا ۴۰ بار بیهوش میشد و ما وقفه تحصیلی گرفتیم .اول روانپزشک سیتالوپرام میداد افاقه نکرد آسنترا ۵۰ تجویز شد تا اینکه اللن روزی دوتا آسنترا ۱۰۰ میلی میخورد درکنار همه اینها یکسال و نیم روان درمانی شد و مشکلش کا خشم فرو خورده بود و بروز ندادن احساسات بود حل شد والان مشکل بیهوشی رو نداره خدا رو شکر .ودست و پا شکسته داره ادامه تحصیل میده .تا وقتیکه خونه هست و مسئولیتی نداره حالش خوبه ولی صحبت درس و مدزسه و امتحان میشه استرس میگیره دوباره حالت تهوع و دل درد و دلپیچه و بیرون روی و تنگی نفس و کرونا با تست منفی رو بروز میده .یعنی تحمل کوچکترین انتقاد و رفتار برخلاف میلش رو نداره و دوست داره همه چی بر وفق مرادش باشه .از درس خوندن افتاده و با تشویق و ..میگم فقط دبپلم رو بگیر یه ذره شاید به خودش بیاد ولی متاسفانه مثل یه بچه ۷ ساله بازیگوشی میکنه .درضمن ایشون دختر بزرگ من هستند و دختر کوچیکم هم ۱۵ سال داره .تمام هم و غم من و همسرم ارامش و موفقیت و شادی بچه ها هست ولی دختر من تا وقتی شاد هست که هیچ مسئولیتی نداشته باشه متاسفانه روانشناسمون هم که خیلی رابطه خوبی داشت باهاش مهاجرت کرد .و با کمتر کسی میتوته رابطه برقرار کنه .در ضمن از دوسال ونیم به اینطرف با تمامدوستانش هم قطع رابطه کرده و فقط با خواهرش حرف میزنه .ومن و پدرش بشدت نگران آینده اش هستیم لطفا منو راهنماییی کنید که مشکل مارو روانکاو میتونه حل کنه

  پاسخ
  • دکتر فرامرز ذاکری - می 29, 2021 در 5:51 ق.ظ

   سلام دوست عزیز، لطفا برای درمان جدی در اسرع وقت حضوری به مطب دکتر ذاکری مراجعه کنید.

   پاسخ

پاسخ

پانزده + یازده =

مدت زمان مطالعه ۱۳ دقیقه
Call Now Button