شماره های تماس (021) 22 26 00 67
(021) 22 26 00 69
ساعت کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب تهران خ شریعتی،نرسیده به مترو شریعتی
ک فلسفی، ساختمان پزشکان پرشين،ط۱،و۱

بهترین روانپزشک در تهران

زندگی اکثر ما انسانها هیچگاه بدون احساسات و هیجان ها نبوده است. در بیشتر موقعیت هایی قرار گرفتیم رفتارهای احساسی انجام دادیم، گاه گریه کردیم و گاه خوشحالی کردیم، در شرایط استرس زا ترسیدیم و افزایش ضربان قلب را حس کردیم و موقعیت های دیگر عرق سرد را بر پیشانی خود دیدیم…بیشتر تصمیم گیری های انجام شده توجیه عاطفی داشتند تا منطقی. حتی به کسی هم گفتیم آدم منطقی هستیم ولی دیدیم که مانند سایر افراد گرفتار التهابات عواطف درونی می شویم. زندگی را با احساس لمس کردیم و فکر می کردیم داریم بهترین رفتار را انجام می دهیم و با این کارهاست بهترین رابطه را خواهیم داشت، خواه رابطه با همسر باشد خواه رابطه با دوست یا همکار و….ولی در بیشتر مواقع ناخواسته اتفاقاتی را رقم زدیم که برخلاف میل درونی ما بوده است و نتیجه آن موقعیت های بهم ریخته و روابط تنش زا بوده است، و متوجه شدیم همه چیز آنطور که تصور می کردیم پیش نرفته است و مشکلاتی پیش روی ماست که نمی دانیم چه کار باید کرد و بهترین برخورد با آن چگونه است تا منجر به حل مشکل و بهبود موقعیت شود. اما نکته حساس اینجاست زمانی می توان به حل واقعی مشکلات و بحران های روانی امیدوار بود که از راهنمایی های بهترین روانپزشک استفاده کنیم. حال سوالی که مطرح می شود بهترین روانپزشک چه ویژگی هایی دارد و با اتکا بر چه اصول و معیارهایی به بهترین بودن روانپزشک باور داشت؟ در این مقاله از سایت دکتر فرامرز ذاکری به این موضوع با جزئیات خیلی بیشتری می پردازیم:

مشکلات محیط کاری، مشکلات خانوادگی، و حتی مشکلات فردی از آن دسته شرایطی است که می طلبد از مشاوره فردی باتجربه  ومتخصص بهره بگیریم تا از بروز بسیاری ازبحران های عاطفی و روانی پیشگیری کنیم یا پاره ای از مشکلات را درمان کنیم. همه ی ما کم و بیش در این موقعیت قرار گرفتیم و می خواستیم از کسی که آگاه به مسائل روانی و عاطفی انسانهاست کمک بگیریم.  در واقع با توجه به شرایط پیچیده و ماشینی زندگی امروزی، تحت تاثیر مسائل و اتفاقات روزمره نه تنها استرس را تجربه می کنیم بلکه گرفتار مشکلات دیگری نیز هستیم و اگر نتوانیم شیوه صحیح برخورد با مشکلات و بحران های زندگی را پیدا کنیم ممکن است انرژی و وقت زیادی را بگیرند و بعد گذشت مدت زمان، تفکر، خلق و خو و رفتار ما را تغییر دهند.

بسیاری از اشخاص تصور می­ کنند صرفا نبود بیماری روانی به معنی سلامت روانی است اما متخصصان این امر معتقدند سلامت یا اختلال روانی یک طیف بی­ انتهاست که در یک سمت آن اختلالات روانی و در سمت دیگر آن سلامت روانی قرار گرفته ­است.

اهمیت سلامت روان

طبق تعریف سازمان بهداشت جهانی، سلامت روانی سطحی از بهزیستی است که افراد می­ توانند به کمک آن استعدادهای خود را محقق کنند، با استرس­ های زندگی مقابله کنند، به شکل موثری کار کنند و روابط معنی ­دار برقرار کنند.

علائم هشدار دهنده مشکلات روانی

مساله پرداختن به سلامت روانی موضوع حیاتی است. در واقع زمانی که ابتدی روز از خواب بلند می شویم و تا زمان به پایان رسیدن روز، با رویدادهای مختلفی و در برخورد با دیگران مواجه می شویم و باید ب گونه ای رفتار کنیم که کمترین تنش و آزردگی در ارتباطات باشد و در عین حال نیازهای روانی خود و دیگران را در نظر بگیریم یا شاهد اتفاقات دور از ذهن بودیم که در عین استرس زا بودن باید با اضطراب پیش آمده مبارزه می کردیم و هم رفتار مناسبی را بروز می دادیم، قطعا انجام واکنش ها و رفتارهای سالم در این موقعیت های گفته شده مشروط به داشتن روان سالم است. فردی که از سلامت روانی به طور کامل برخوردار باشد می تواند در عین داشتن تعاملات سازنده با خود و دیگران، توانایی لذت بردن از زندگی خود را دارد. سلامت روان ابعاد روان­شناختی، فیزیکی و اجتماعی دارد و بر نحوه ­ای که استرس هایمان را کنترل می­ کنیم تاثیرگذار است. هم­ چنین، در هر مرحله زندگی، از کودکی تا سالمندی، اهمیت دارد.

همانطور که گفته شد سلامت روان ابعاد مختلفی مانند سلامت عاطفی، روانی و اجتماعی را در بر می گیرد و بر روی طرز تفکر، احساس و عمل فرد تاثیر می گذارد. سلامت روان مشخص می کند فرد چگونه با مشکلات زندگی و مسائلی مانند استرس،  برخورد کند و در ارتباط با دیگران و محیط اطراف خود به شیوه درست عمل کند. سلامت روان در هر مرحله از زندگی از دوران کودکی و نوجوانی تا بزرگسالی مهم است. سازمان جهانی بهداشت هدف خود را دست یابی به بهترین سطح ممکن بهداشت برای همه افراد تعریف کرده است، در اساسنامه خود واژه سلامت را اینگونه تعریف کرده است: سلامت به وضعیتی گفته می شود که سطح روانی، جسمانی و اجتماعی فرد به طور کامل خوب باشد و تنها به نبود بیماری محدود نمی شود.

از آنجایی که همه ما انسانها در جستجوی موفقیت و رسیدن به آرزوهای کوچک و بزرگ خود هستیم و در طول زندگی خود با افراد و موقعیت های مختلف آشنا می شویم دانستن نشانه های نداشتن سلامت روانی می تواند در شناخت موقعیت های خطرزا کمک زیادی کند تا قادر باشیم بهترین رفتار را از خود نشان دهیم.

بنابراین شناخت نشانه های هشداردهنده الزامی است تا در صورت مشکوک بودن به سلامت روان خود یا دیگران جهت جلوگیری از بروز مشکلات حاد و سخت تر شدن اوضاع به بهترین روانپزشک مراجعه کنیم:

علائم هشدار دهنده آسیب روانی عبارتند از:

بیشتر ما هر یک از نشانه های فوق را برای مدت کوتاهی تجربه کردیم و کمتر فردی را می توان یافت در طول زندگی خود با یک یا تعدادی از نشانه های فوق مواجه نشده باشد، چنانچه مدت ظاهر شدن علائم بیش از حد طولانی باشد یا مانع از بروز رفتارهای هنجار جامعه گردد باید به درمان آنها پرداخت.

داشتن روان سالم به فرد کمک می کند تا بتواند نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد، ارتباط خود را با خانواده، جامعه، جهان و خدا را بشناسد و با اتکا بر توانمندی های خود برای پیشرفت قدم بردارد. روان سالم موجب می شود فرد از واقعیت درک صحیحی پیدا کند، بتواند برای قضاوت و برخورد با واقعیت، کارهای درستی را اقدام کند؛ به گونه ای بر روی عملکرد و زندگی او تاثیر منفی نگذارد و آرامش را از وی نگیرد.

تاریخچه روانپزشکی

قبل از آنکه مبحث مراجعه به بهترین روانپزشک برای درمان بیماری های روانی را شروع کنیم ابتدا مختصری از تاریخچه روانپزشکی را بازگو کنیم تا درک کنیم انسانها در طول تاریخ با چه روش هایی به درمان بیماری های روانی می پرداختند:

 با اینکه در حال حاضر بیشتر افراد با مشکلات کمتری در طول روند درمان آسیب های روانی خود مواجه هستند، حتی در سطح جامعه افراد دارای اختلال روانی مورد طرد قرار نمی گیرند، دیگر مانند گذشته به آنها برچسب دیوانگی صدا نمی زنند ولی در گذشته اوضاع بسیار متفاوت بود.

در زمانهای بسیار دور می پنداشتند افراد دیوانه به دلیل نفوذ ارواح شیطانی عقل و استدلال خود را از دست دادند و سعی می کردند با دود و آتش یا وردهای مخصوص، روح های شیطانی را از فرد دور کنند. تا اینکه بقراط پزشک یونانی و قرن چهارم پیش از میلاد، وجود ارواح شیطانی را رد کرد و در عوض استدلال کرد بیماری روانی نوعی بیماری مغزی است و نامتعادل بودن رطوبت و مواد شیمیایی بدن موجب بروز بیماری های روان می گردد. در همان زمان افلاطون اظهار کرد پریشانی ذهنی به اخلاق، فضیلت و روح شخص مربوط می شود و با کار کردن بر روی اینها می توان بیماران روانی بهبود داد. با این حال تا اواسط قرن شانردهم با بیماران روانی برخورد خوبی نمی شد و در آن زمان بیماری روانی را غالبا از دیدگاه مذهبی یا خرافی مورد بررسی قرار می دادند و معتقد بودند افرادی که رفتارهای عجیبی را نشان می دهند توسط ارواح شیطانی یا شیاطین تسخیر شدند و باید از طریق شکنجه دادن آنها سلامت عقلی خود را به آنها بازگرداند. این روند بعد از آن هم ادامه داشت تا اینکه در قرن نوزدهم زیگموند فروید با مطرح کردن نقش دوران کودکی در سلامت روانی فرد، تحول شگرفی در روند درمان بیماران روانی رقم زد و استدلال کرد مسائل حل نشده در دوران کودکی، بر قوه تشخیص و تفکر فرد تاثیر منفی می گذارد و تنها می توان با گفتگو درمانی آنها را برطرف نمود. فروید به همراه سایر دانشمندان هم عصر خود، علم نوین جهت درمان بیمای های روانی را پی ریزی نمود و روش های تشخیص و درمان برای اکثر بیماری های روانی کشف شد.  در سالهای اخیر درک متخصصان و کارشناسان از بیماری های روانی گسترش یافته است و مراجعه به متخصص روانپزشک جهت درمان اختلالات روانی جا افتاده است و همه اعضای جامعه مشکلات روانی مانند مشکلات جسمی را پذیرفتند.

روانپزشکی یکی از تخصص های پزشکی است و به مطالعه، درمان و پیشگیری از مشکلات رفتاری، هیجانی، شخصیتی و اختلالات روانی می پردازد. امروزه برای رشته روانپزشکی فوق تخصص در زمینه کودک و نوجوان به صورت آکادمیک ایجاد شده همچنین دوره های فلوشیپ درحیطه اعتیاد ، اختلالات جنسی ، روان تنی ، طب خواب و .. وجود دارد که باعث شده است روانپزشکی از حیطه های تخصصی فراتر برود .

روانپزشکی یکی از تخصص های پزشکی است که به مطالعه و بررسی ، درمان و پیشگیری از  مشکلات رفتاری ، هیجانی ، شخصیتی و اختلالات روانی می پردازد . امروزه برای رشته روانپزشکی فوق تخصص در زمینه کودک و نوجوان به صورت آکادمیک ایجاد شده همچنین دوره های فلوشیپ درحیطه اعتیاد ، اختلالات جنسی ، روان تنی ، طب خواب و .. وجود دارد که باعث شده است روانپزشکی از حیطه های تخصصی فراتر برود .

ویژگی های بهترین روانپزشک

یک روانپزشک خوب باید مجموعه ای ویژگی ها را دارا باشد که بتوانیم وی را بهترین روانپزشک بدانیم. مجموعه ویژگی های لازم برای روند درمان موفق:

کسب دانش تخصصی در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی در داخل و خارج از کشور

در حالت کلی یک روانپزشک بعد از این که دوره های عمومی پزشکی را پشت سر گذاشت بعد گذشت مدت زمان سه ساله می تواند وارد تخصص روانپزشکی شود و با مجموعه روش ها، رویکرد ها و مجموعه اطلاعات و دانش که در زمینه درمان بیماری های روانی دخیل هستند را آموزش ببیند. بنابراین دانش روانپزشکی مجموعه ای از دانش پزشکی اما در سطح عمومی و نیز روان پزشکی به صورتی که با رویکردهای روان شناسانه به سراغ تشخیص و روند درمان می روند. باتوجه به گستردگی این رشته، بیشتر روانپزشکان بر روی یک یا چند زمینه خاص تمرکز می کنند، زمینه های متنوع مانند کودک و نوجوان، اعتیاد، بزرگسالان، سالمندان، کودکان و روان درمانی. اگر در هر یک از زمینه های مطرح شده دچار مشکل شدیم به روانپزشک حاذق مرتبط به آن مراجعه کنیم.

برخورداری از مهارت علمی در زمینه درمان بیماری های مختلف

روانپزشکانی که به درمان می پردازند در انجام فعالیت های درمانی باید مهارت داشته باشند و در صورت مواجهه با موارد استثنا می توانند از مهارت های خود استفاده کنند و بهترین نتایج درمانی را رقم بزنند.

داشتن تجربه کاری در طول سال های فعالیت های درمانی

قطعا تجربه کار و انجام فعالیت درمانی از دیگر معیارهای مهم برای تشخیص یک روانپزشک خوب است. تجربه حاصل سال ها فعالیت است و ارزشی بسیار دارد. روانپزشکان انواع زیادی از بیماری های روانی ازخفیف تا مزمن را درمان می کنند.

شایع ترین بیماری های روان در زیر آمده است:

اضطراب:

اختلالات اضطراب از دیگر دسته های متداول بیماری های روانی است و با نشانه هایی مانند ترس، هراس بیش از حد در موقعیت های خاص همراه است . اضطراب می تواند بر روحیه، زندگی و شغل فرد تاثیر منفی بگذارد. وی در صورت درمان به موقع به بهبودی کامل منجر می شود.

افسردگی:

افسردگی نوعی اختلال روانی است و به شکل ناراحتی های عمیق و بی انگیزگی نمایان می شود.  افسردگی می تواند به دلیل آسیب های عاطفی و حوادث تلخ رخ دهد. با شناسایی ریشه های افسردگی و به کارگیری تکنیک های رواندرمانی و داروهای خاص این بیماری درمان می شود. در زیر ویدیویی درباره جدیدترین روش درمان افسردگی آورده شده است:

وسواس:

در اختلال وسواس، فکری استرس‌زا، و بی‌ربط دائم سراغ فرد می‌آید و فرد درنتیجه‌ رنج ناشی از این فکر و عدم توانایی در بیان این رنج، احساس نیاز می‌کند که یک رفتار خاص را دائماً تکرار کند. افکار استرس‌زا، ناخواسته و بی‌ربط که مداوم به ذهن خطور می‌نماید را «وسواس فکری» و زمانی که فرد احساس نیاز می‌کند تا یک رفتار خاص را مداوم تکرار نماید «وسواس عملی» می‌گویند.

فعالیت در بهترین و مجهز ترین مراکز درمانی

گاها برای روند درمانی باید از ابزارهایی استفاده کنند که به تجهیزات مرکز درمانی وابسته است. از این رو  در صورتی که فعالیت های درمانی روانپزشک در مراکز درمانی مجهز باشد می تواند از امکانات درمانی آن مراکز استفاده کند.

این روزها دستگاه ها و ابزار آلات متنوعی پا به عرصه مراکز درمانی گذارده اند و توانستند روند درمانی را بهبود بخشند.

یکی از مهم ترین ابزار آلاتی که این روز ها مورد استفاده قرار می گیرد آر تی ام اس می باشد.

این دستگاه با فراهم ساختن زمینه های ارسال امواج خاص به نواحی مختلف می تواند به درمان بسیاری از مشکلات اساسی افراد بپردازد. برای مثال برای درمان افسردگی می توانند با دستگاه آر تی ام اس به درمان بپردازند.

ویژگی های بهترین روانپزشک

هزینه مراجعه به بهترین روانپزشک تهران

یکی از دغدغه های افراد برای مراجعه به روانپزشک خوب هزینه هر جلسه مشاوره می باشد. ممکن است هر جلسه مراجعه به اندازه یک وعده غذایی در رستوران باشد. در واقع روان درمانی ارزشمند است و نمی توان آنها را با مسائل روزمره مقایسه کرد .

در حالت کلی یک روانپزشک بعد از این که دوره های عمومی پزشکی را پشت سر گذاشت بعد گذشت مدت زمان سه ساله دوره عمومی پزشکی می تواند وارد تخصص روانپزشکی شده و با مجموعه روش ها، رویکرد ها و مجموعه اطلاعات و دانش که در زمینه درمان بیماری های روانی دخیل هستند را آموزش ببیند.

بنابراین دانش روانپزشکی مجموعه ای از دانش پزشکی اما در سطح عمومی و نیز روان پزشکی به صورتی که با رویکردهای روان شناسانه به سراغ تشخیص و روند درمان می روند.

بسیاری از مشکلات ما ناشی از آنست که ما بینش کافی نسبت به بسیاری از مسائل را نداریم و با روحیات خود آشنا نیستیم :

 • نمی دانیم از چه چیزی می ترسیم؟
 • چه چیزی ما را خوشحال می کند ؟
 • تحت تاثیر چه احساس خاصی هستیم که در برخی مواقع به گونه ای یکسان عمل می کنیم؟

هدف روان درمانی خود آگاهی است . از طریق صحبت کردن با فردی که به دقت به حرفهای شما گوش می دهد ، بعد از گذشت هفته های متوالی شما به بینش عمیق تر نسبت به زندگی دست پیدا می کنید . به تدریج الگوهای شما در زندگی شکل می گیرند : کنار گذاشتن یک عادت ، کنار آمدن با  اختلافات خانوادگی و نحوه حل آنها . در واقع روانپزشک به شما کمک می کند تا راه درست زندگی کردن را پیدا کنید . مهارت درست زندگی کردن غریزی نیست در واقع آگاهی از این موضوع نوعی مهارت است . یکی از جاهائی که می توان این مهارت را یاد گرفت دفتر روانپزشک می باشد .علاوه بر یادگیری مهارت درست زندگی کردن و برخورد درست با موقعیت های روزمره روانپزشک توسط روش های رفتار درمانی، شناخت درمانی، زوج درمانی، سکس تراپی و …. قادر به رفع مشکلات مطرح شده خواهد بود. معمولا افرادی که به تصمیم می گیرند به روانپزشک مراجعه کنند در دسته های زیر جای می گیرند:

 • افرادی که از وسواس های فکری و رفتاری در عذاب هستند و با تذکر اطرافیان متوجه بیماری خود شدند.
 • افرادی که در برقراری ارتباط سالم ناتوان هستند و هر گونه مشکل را به دیگران ربط می دهند و اطرافیان را مقصر مسائل ریز و درشت خود می دانند و اگر هر گونه رفتار مخالف میل خود ببینند پرخاشگر می شوند و تقلا می کنند همه چیز را بر وفق مراد خود کنند.
 • افرادی که به اصرار خانواده و دوستان خود به روانپزشک مراجعه کردند؛ ای افراد وجود هر گونه بیماری را منکر می شوند و اعتقادی به حل مشکل ندارند.

رفتن به نزد بهترین روانپزشک در تهران نشان دهنده وجود اختلال نیست بلکه اولین نشانه سلامت و تعهدی درست و بالغانه نسبت به سلامت روانی است . تخصص و تجربه روانپزشک، میزان شدت بیماری، مکان مطب از مهمترین فاکتورهای موثر در تعیین هزینه روانپزشک می باشد.

مراحل درمانی روان درمانی توسط بهترین روانپزشک تهران

در دهه های اخیر رشته روانپزشکی در میان رشته های روانشناسی ، از نظر بالینی پیشرفت زیادی داشته است. قطعا یکی از سوالاتی که پیش می آید این است که چرا با دوست خود صحبت نکنید و از او راهنمایی نخواهید . باید گفت که دوستان شما برای شنیدن و راهنمایی کردن ما آموزش ندیده اند. اگر دقت کرده باشید آنها به درستی به حرف های ما گوش نمی دهند و حرف شما را قطع می کنند. همچنین ممکن است آنها شما را قضاوت کرده یا شما را سرزنش کنند ولی روانپزشک اینگونه نیست. بهترین روانپزشک  فرد را به عنوان یک فرد عادی می نگرد و شما می توانید به راحتی درباره مسائل خصوصی خود از جمله مسائل جنسی به راحتی با او صحبت کنید . آنها با آموزش هایی که دیده اند می توانند به اعماق ذهن خود و دیگران دسترسی داشته باشند . آنها می دانند که همه افراد چقدر می توانند شگفت آور باشند؛ هدف اکثر افراد سلامت روانی فرد است .

یک روانپزشک خوب زمانی که بیمار به وی مراجعه می کند، با صبوری و درک بالا به صحبت های او گوش می دهد و از طریق مهارت های ارتباطی قوی مشکلات عاطفی و ذهنی بیمار را درک می کنند و فضایی را فراهم می کند که شخص در کنار او احساس راحتی کند و حس مقاومت نسبت به درمان را کنار بگذارد. با شناخت بیماری فرد بیماری را کنار تجویز داروهای مناسب وتحت حمایت عاطفی اعضای خانواده بیماردر طی برگزاری جلسه ها درمان می کند. در طوول جلسات روانپزشک به این تیجه می رسد دوز دارو را کم و زیاد کند یا دارویی را قطع کند و روش دیگری را به کار ببرد. در واقع روانپزشک در هر با جلسه به بیمار خود نگاه تازه ای دارد و برخلاف سایر زمینه های پزشکی درمان خود را عوض کند، ممکن است متوجه شود بیمار از داروهای مصرفی جواب مثبت نگیرد از روش مختلفی مانند الکترومغناطیسی مغز بهره ببرد.

به طور خلاصه مراحل درمانی زیر را طی می کند:

1. دریافت شرح حال بیمار

ابتدا شرح حالی از بیمار می گیرد و بخش های بسیار مهم صحبت های بیمار را به صورت جملات کوتاه و نکته مانند یادداشت می کند.

2. تهیه گزارش و ثبت اطلاعات بیمار

تمامی این نوشته ها باعث می شود که روانپزشک در تمامی طول روند درمان اطلاعات کامل و مکتوب از بیمار داشته باشد.

3. تشخیص بیماری و شروع درمان آن

در ادامه نیز تمامی تشخیص ها دقیق و براساس اطلاعاتی که از بیمار گرفته شده است انجام می شود و با بررسی های دقیق می توانند بهترین راهکار ها را در جهت درمان ارائه کنند.

 

مزایای مراجعه به بهترین روانپزشک

واقعیتی که وجود دارد این است که مراجعه به بهترین روانپزشک مزایا و نتایج مثبت قابل توجهی دارد که باعث می شود مراجعه به یک روانپزشک خوب ضروری باشد.

مهم ترین مزایای مراجعه به بهترین روانپزشک :

ریشه یابی بسیاری از مشکلات روانی؛ درواقع زمانی که شما صحبت می کنید براساس تحلیل هایی که از سوی بهترین روانپزشک می شود مشکلات ریشه یابی می شود.

ریشه یابی مشکلات روانی

درمان و رفع مشکلات ریشه ای در روان انسان؛ بعد از شناسایی ریشه اصلی بیماری ها و مشکلات روانی می توان بهترین روش درمانی را اتخاذ کرد تا بهترین نتایج درمانی برای افراد حاصل شود.

درمان ریشه ای مشکلات روان انسان

حل بسیاری از مشکلاتی که صرفا با روش های دارویی قابل کنترل و درمان هستند؛ واقعیت این است که در مواردی که مشکلات روحی افراد با سایر روش ها قابل درمان نیستند باید از روش های دارویی استفاده کرد. این دارو ها باید از سوی روانپزشکان تجویز شود.

ارائه مشاوره ها و راهنمایی هایی در خصوص تغییر نگرش افراد در باب مسائلی که مشکل ساز شدند. به جهت این که روانپزشک نگاه درستی نسبت به موضوعات و احساسات فرد پیدا کرده است می تواند به راحتی مشاوره هایی را ارائه کند که باعث شود فشار روانی از سوی فرد برداشته شود.

ارائه راهنمایی و مشاوره

در این مقاله مهم ترین هدفی که دنبال می کردیم این بود که بتوانیم نگاهی درست نسبت به بهترین روانپزشک خوب در اختیارتان قرار دهیم.

قطعا روشن شد که توانایی ها و دانش بهترین روانپزشک تهران می تواند در موفقیت روند درمان اثر گذار باشد.

مهم ترین مسئولیتی که افراد نسبت به سلامتی روان خود دارند این است که در اولین گام برای درمان روح و روان خود باید انتخابی هوشمندانه داشته باشند. بنابراین معیارهایی در اختیارتان قرار دادیم که بتواند روشنگر مسیر شما باشد و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مزایای مراجعه به بهترین روانپزشک

دکتر فرامرز ذاکری، روانپزشک و متخصص اعصاب و روان

بهترین روانپزشک تهران، دکتر فرامرز ذاکری قادر به ارائه خدمات زیر می باشد:

 • بیش فعالی و عدم تمرکز
 • درمان اختلالات، افسردگی،استرس،اضطراب
 • درمان اختلال وسواس اجباری
 • اختلال کمبود توجه در بزرگسالان بیش فعالی کمبود توجه در کودکان ADHD/ADD
 • اختلال دوقطبی
 • اختلال خوردن
 • اختلال اضطراب منتشر
 • اختلال ترس، وحشت و هراس
 • اختلال استرس پس از سانحه PTSD
 • جنون جوانی
 • اختلال عاطفی فصلی SAD
 • هراس اجتماعی
 • بی اشتهایی عصبی و پرخوری عصبی
 • اختلال جنسی بی میلی و افزایش میل جنسی
 • درمان بدون دارو بیماریهای مغز و اعصاب و روان با دستگاه نورو فیدبک و بیو فیدبک

برای دریافت مشاوره با دکتر فرامرز ذاکری با شماره ی 02122260076 یا از مشاوره آنلاین ماوراطب استفاده کنید.

سوالات متداول

 

دکتر فرامرز ذاکری
دکتر فرامرز ذاکری

متخصص روانپزشک متخصص کودک،افسردگی،اضطراب متخصص اعصاب و روان روانپزشک کودک و نوجوان بیش فعالی و عدم تمرکز درمان اختلالات، افسردگی،استرس،اضطراب درمان اختلال وسواس اجباری اختلال کمبود توجه در بزرگسالان بیش فعالی کمبود توجه در کودکان ADHD/ADD اختلال دوقطبی اختلال خوردن اختلال اضطراب منتشر اختلال ترس، وحشت و هراس اختلال استرس پس از سانحه PTSD جنون جوانی اختلال عاطفی فصلی SAD هراس اجتماعی بی اشتهایی عصبی و پرخوری عصبی اختلال جنسی بی میلی و افزایش میل جنسی درمان بدون دارو بیماریهای مغز و اعصاب و روان با دستگاه نورو فیدبک و بیو فیدبک

7 thoughts on “بهترین روانپزشک در تهران

 1. مهتاب - مارس 16, 2020 در 12:52 ب.ظ

  سلام. سلام آقای دکتر آیا شما در مورد سردمزاجی جنسی خانم ها مشاوره و درمان انجام می دهید؟

  پاسخ
  • drzakeri - مارس 25, 2020 در 8:04 ق.ظ

   سلام برای درمان اختلالات جنسی در داخل وبسایت مطلب قرار داده شده .. شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

   پاسخ
 2. زیبا - مارس 16, 2020 در 4:51 ب.ظ

  سلام آقای دکتر خواهر من با همسرش مشکل داره و هر چند وقت یک بار سر مسائل الکی مثل تمیز کردن خونه با هم دعوا می کنن خواستم بپرسم باید چه کار کنه خواهر تا مشکلشون برطرف بشه

  پاسخ
  • drzakeri - مارس 25, 2020 در 8:03 ق.ظ

   سلام برای رفع مشکلات زناشویی به روان شناس و زوج درمانگر مراجعه و یا مشاوره بگیرید و برای اطلاعات بیشتر به وبسایت دکتر فرامرز ذاکری روانپزشک و یا با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

   پاسخ
 3. negneg - مارس 16, 2020 در 6:02 ب.ظ

  سلام دکتر من به خاطر فوت پدرم حالم خوب نیست و نمیتونم هیچ کاری انجام بدم و همه میگن افسردگی گرفتم. چجوری خوب میشم؟

  پاسخ
  • drzakeri - مارس 25, 2020 در 8:02 ق.ظ

   درمان افسردگی هم دارویی وهم غیردارویی میباشد برای آگاهی بیشتر . جهت مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

   پاسخ
 4. پریماه - اکتبر 30, 2020 در 11:24 ق.ظ

  خیلی عالی هستید جناب دکتر

  پاسخ

پاسخ

یازده + 12 =

مدت زمان مطالعه ۲۴ دقیقه
Call Now Button