لوگو دکتر فرامرز ذاکری

نشانی مطب

تهران خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشين، طبقه ۱

ساعت کاری

شنبه الی چهارشنبه ۲۱:۰۰ - ۹:۰۰
پنجشنبه ۱۳:۰۰ - ۹:۰۰

Search
Close this search box.
روانپزشک

بهترین روانپزشک در تهران

بهترین روانپزشک در تهران به شما چه کمکی در راستای بهبود کیفت زندگی می کند؟ زندگی اکثر ما انسان ها هیچگاه بدون احساسات و هیجان ها نبوده است. در بیشتر موقعیت هایی قرار گرفتیم رفتارهای احساسی انجام دادیم، گاه گریه کردیم و گاه خوشحالی کردیم، در شرایط استرس زا ترسیدیم و افزایش ضربان قلب را حس کردیم و موقعیت های دیگر عرق سرد را بر پیشانی خود دیدیم… بیشتر تصمیم گیری های انجام شده توجیه عاطفی داشتند تا منطقی. حتی به کسی هم گفتیم آدم منطقی هستیم ولی دیدیم که مانند سایر افراد گرفتار التهابات عواطف درونی می شویم. بنابراین مراجعه به بهترین روانپزش از اهمیت بالایی برخودار است.

ویژگی های بهترین روانپزشک در تهران

یک روانپزشک خوب باید مجموعه ای ویژگی ها را دارا باشد که بتوانیم وی را بهترین روانپزشک بدانیم. مجموعه ویژگی های لازم که در ادامه ذکر می کنیم، اصلی ترین ویژگی های بهترین روانپزشک تهران است.

کسب دانش تخصصی در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی در داخل و خارج از کشور

در حالت کلی یک روانپزشک بعد از این که دوره های عمومی پزشکی را پشت سر گذاشت بعد گذشت مدت زمان سه ساله می تواند وارد تخصص روانپزشکی شود و با مجموعه روش ها، رویکرد ها و مجموعه اطلاعات و دانش که در زمینه درمان بیماری های روانی دخیل هستند را آموزش ببیند. بنابراین دانش روانپزشکی مجموعه ای از دانش پزشکی اما در سطح عمومی و نیز روان پزشکی به صورتی که با رویکردهای روان شناسانه به سراغ تشخیص و روند درمان می روند. باتوجه به گستردگی این رشته، بیشتر روانپزشکان بر روی یک یا چند زمینه خاص تمرکز می کنند، زمینه های متنوع مانند کودک و نوجوان، اعتیاد، بزرگسالان، سالمندان، کودکان و روان درمانی. اگر در هر یک از زمینه های مطرح شده دچار مشکل شدیم به روانپزشک حاذق مرتبط به آن مراجعه کنیم.

برخورداری از مهارت علمی در زمینه درمان بیماری های مختلف

روانپزشکانی که به درمان می پردازند در انجام فعالیت های درمانی باید مهارت داشته باشند و در صورت مواجهه با موارد استثنا می توانند از مهارت های خود استفاده کنند و بهترین نتایج درمانی را رقم بزنند.

داشتن تجربه کاری در طول سال های فعالیت های درمانی

قطعا تجربه کار و انجام فعالیت درمانی از دیگر معیارهای مهم برای تشخیص یک روانپزشک خوب است. تجربه حاصل سال ها فعالیت است و ارزشی بسیار دارد. روانپزشکان انواع زیادی از بیماری های روانی ازخفیف تا مزمن را درمان می کنند.

تعامل با بیمار

بهترین روانپزشک تهران کسی است که توانایی تعامل با بیماران مختلف از قشرهای مختلف را داشته باشد تا علاوه بر شناسایی اختلالات فرد با توجه به شرایط فردی و زندگی او بتواند بهترین ارتباط را برقرار کرده و فرد را از دستیابی به بهترین درمان مطمئن کند.

وظیفه شناس بودن

توجه به نیازها و نگرانی‌های هر فردی در خصوص بیماری هایش نشانه ای از وظیفه شناس بودن بهترین روانپزشک تهران است. به طور مثال: احترام گذاشتن به زمان بیمار، در دسترس بودن و وقت شناس بودن از اهمیت بالایی برخوردار است

همواره در حال یادگیری

بهترین روانپزشک تهران به صورت مداوم در حال یادگیری و تحقیق است تا بتواند روش‌های پیشرفته و استاندارد نوین را برای بیماران خود به کار گیرد

آگاهی بالا

بهترین روانپزشک در تهران باید اطلاعات بالایی در خصوص مزایا و عوارض داروها داشته باشد و در خصوص تأثیرات آن‌ها بر بیماران آگاه باشد. به عنوان مثال، اگر فرد سابقه اعتیاد داشته باشد، باید در تجویز داروهای اعتیادآور احتیاط شود و یا کاملا از لیست داروهای قابل تجویز برای فرد حذف شود.

توانایی تشخیص دقیق

مهارت در تشخیص دقیق و صحیح اختلالات روانی و همچنین استفاده از ابزارها و تست‌های تشخیصی معتبر و به‌روز از مهمترین ویژگی‌های انتخاب بهترین روانپزشک است.

اخلاق حرفه‌ای

رعایت اصول اخلاقی حرفه روانپزشکی، حفظ محرمانگی و احترام به حریم خصوصی بیماران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مهارت های بهترین روانپزشک در تهران

شایع ترین بیماری های روان در زیر آمده است:

اضطراب
اختلالات اضطراب از دیگر دسته های متداول بیماری های روانی است و با نشانه هایی مانند ترس، هراس بیش از حد در موقعیت های خاص همراه است . درمان اضطراب می تواند بر روحیه، زندگی و شغل فرد تاثیر منفی بگذارد. وی در صورت درمان به موقع به بهبودی کامل منجر می شود.

افسردگی
افسردگی نوعی اختلال روانی است و به شکل ناراحتی های عمیق و بی انگیزگی نمایان می شود. افسردگی می تواند به دلیل آسیب های عاطفی و حوادث تلخ رخ دهد و درمان افسردگی در ینزمینه الزامی است. با شناسایی ریشه های افسردگی و به کارگیری تکنیک های رواندرمانی و داروهای خاص این بیماری درمان می شود. در زیر ویدیویی درباره جدیدترین روش درمان افسردگی آورده شده است:

وسواس
در وسواس، فکری استرس‌زا، و بی‌ربط دائم سراغ فرد می‌آید و فرد درنتیجه‌ رنج ناشی از این فکر و عدم توانایی در بیان این رنج، احساس نیاز می‌کند که یک رفتار خاص را دائماً تکرار کند. افکار استرس‌زا، ناخواسته و بی‌ربط که مداوم به ذهن خطور می‌نماید را «وسواس فکری» و زمانی که فرد احساس نیاز می‌کند تا یک رفتار خاص را مداوم تکرار نماید «وسواس عملی» می‌گویند. همچنین درمان وسواس لازم است.

✅ فعالیت در بهترین و مجهز ترین مراکز درمانی از مهم ترین ویژگی های او است.

مطب بهترین روانپزشک در تهران

گاها برای روند درمانی باید از ابزارهایی استفاده کنند که به تجهیزات مرکز درمانی وابسته است. از این رو  در صورتی که فعالیت های درمانی روانپزشک در مراکز درمانی مجهز باشد می تواند از امکانات درمانی آن مراکز استفاده کند.

این روزها دستگاه ها و ابزار آلات متنوعی پا به عرصه مراکز درمانی گذارده اند و توانستند روند درمانی را بهبود بخشند.

یکی از مهم ترین ابزار آلاتی که این روز ها مورد استفاده قرار می گیرد آر تی ام اس است.

این دستگاه با فراهم ساختن زمینه های ارسال امواج خاص به نواحی مختلف می تواند به درمان بسیاری از مشکلات اساسی افراد بپردازد. برای مثال برای درمان افسردگی می توانند با دستگاه آر تی ام اس به درمان بپردازند.

بهترین روانپزشک تهران

بهترین روانپزشک را چطور پیدا کنم ؟

مشاوره روان‌پزشکی می‌تواند به شما در بهبود و مراقبت از سلامت روانی کمک کند. همانطور که برخی از مشکلات روانی می‌توانند تأثیرات قابل توجهی بر زندگی روزمره شما داشته باشند، درمان و مشاوره روان‌پزشکی می‌تواند به شما در مواجهه با این مشکلات و بهبود کیفیت زندگی کمک کند. در این خصوص این سوال پیش می آید که چگونه می توان بهترین روانپزشک تهران را پیدا کرد؟ در ادامه این مقاله به شما پاسخ این سوال را خواهیم داد.

امروزه روش ها و راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بهترین روانپزشک را انتخاب کنید و ایشان را به عنوان یک مشاور برای حل مشکلات و بیماری هایتان مد نظر قرار دهید. امکانات بسیاری فراهم است که بتوانید از طریق آن ها انتخابی صحیح داشته باشید. در زیر مهم ترین و کار آمد ترین آن ها اشاره شده است.

برای پیدا کردن بهترین روانپزشک تهران برای خودتان، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

مشاوره با پزشک خانواده یا پزشک عمومی: اگر شروع به جستجوی یک روانپزشک می‌کنید، می‌توانید از پزشک خانواده یا پزشک عمومی خود پیشنهاد یا مشاوره بگیرید. آنها به شما می‌توانند راهنمایی کنند و نظراتی در مورد روانپزشکان معتبر و مورد اعتماد در منطقه شما ارائه دهند.

بررسی بیماران تحت درمان

با دقت در درمان های پزشک و کیس های مشابه خودتان می توانید میزان توانایی در شناخت و درمان مشکلات روانی و بیماری های روحی را متوجه شوید. با حضور در مطب و یا جستجو در نظرات دیگران می توانید بررسی کنید که بیماران تحت درمان تا چه حد از روند درمان و یا داروهای تجویز شده رضایت دارند. همچنین شما از توانایی پزشک برای درمان های بدون دارو هم مطلع می شوید.

مشاوره حضوری

در مشاوره حضوری با پزشک شما اطلاعات مفیدی از روند درمان و تکنیک های پزشک به دست می آورید. اگر حضوری به مطب مراجعه کنید بیشتر آشنا شده و نسبت به ایشان شناخت بیشتری کسب خواهید نمود که کمک می کند اطمینان بیشتری داشته باشید . یکی از مهم ترین موارد در انتخاب روانپزشک احساس امنیت خاطر و اطمینان به ایشان است که بتوانید احساسات و احوالات خود را به راحتی در میان بگذارید.

تحقیق در فضای مجازی

امروزه بسیاری از پزشکان در فضای مجازی فعالیت دارند. اطلاعات و ویدئوهای جالبی تهیه می کنند که صحبت های شنیدنی و کاربردی را نیز منتشر می نمایند. در این ویدئو ها و یا پست های منتشر شده نظرات و کامنت های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با بررسی آن متوجه شوید که تا چه حد از روانپزشک مد نظر راضی هستند. البته نمی توان به طور صد در صد روی این مساله تمرکز کرد چرا که همیشه افرادی سودجو به تخریب پزشکان می پردازند. اما در مجموع شما می توانید یک نگاه کلی به نظرات دیگران درباره عملکرد پزشک بیاندازید.

بررسی رضایت مراجعین

از بیماران حاضر در کلینیک یا مطب سوال بپرسید که چقدر از روش های درمان و داروهای روانپزشک راضی هستند؟ سوال کنید که روند درمان آن ها چقدر طول کشیده و آیا بهبودی بعد از مراجعه محسوس است یا خیر ؟

از طریف مصاحبه ای کوتاه با مراجعین می توانید میزان رضایت آن ها از عملکرد روانپزشک را متوجه شوید و از این طریق در انتخاب خود مصمم شوید.

خدمات بهترین روانپزشک در تهران

بهترین روانپزشک تهران، دکتر فرامرز ذاکری قادر به ارائه خدمات زیر است:

 • بیش فعالی و عدم تمرکز
 • درمان اختلالات، افسردگی،استرس،اضطراب
 • درمان اختلال وسواس اجباری
 • اختلال کمبود توجه در بزرگسالان بیش فعالی کمبود توجه در کودکان ADHD/ADD
 • اختلال دوقطبی
 • اختلال خوردن
 • اختلال اضطراب منتشر
 • اختلال ترس، وحشت و هراس
 • اختلال استرس پس از سانحه PTSD
 • جنون جوانی
 • اختلال عاطفی فصلی SAD
 • هراس اجتماعی
 • بی اشتهایی عصبی و پرخوری عصبی
 • اختلال جنسی بی میلی و افزایش میل جنسی
 • درمان بدون دارو بیماریهای مغز و اعصاب و روان با دستگاه نورو فیدبک و بیو فیدبک

اهمیت مراجعه به بهترین روانپزشک در تهران

اهمیت سلامت روان

مشکلات محیط کاری، مشکلات خانوادگی، و حتی مشکلات فردی از آن دسته شرایطی است که می طلبد از مشاوره فردی باتجربه  ومتخصص بهره بگیریم تا از بروز بسیاری ازبحران های عاطفی و روانی پیشگیری کنیم یا پاره ای از مشکلات را درمان کنیم. همه ی ما کم و بیش در این موقعیت قرار گرفتیم و می خواستیم از کسی که آگاه به مسائل روانی و عاطفی انسانهاست کمک بگیریم.  در واقع با توجه به شرایط پیچیده و ماشینی زندگی امروزی، تحت تاثیر مسائل و اتفاقات روزمره نه تنها استرس را تجربه می کنیم بلکه گرفتار مشکلات دیگری نیز هستیم و اگر نتوانیم شیوه صحیح برخورد با مشکلات و بحران های زندگی را پیدا کنیم ممکن است انرژی و وقت زیادی را بگیرند و بعد گذشت مدت زمان، تفکر، خلق و خو و رفتار ما را تغییر دهند.

بسیاری از اشخاص تصور می­ کنند صرفا نبود بیماری روانی به معنی سلامت روانی است اما متخصصان این امر معتقدند سلامت یا اختلال روانی یک طیف بی­ انتهاست که در یک سمت آن اختلالات روانی و در سمت دیگر آن سلامت روانی قرار گرفته ­است.

چه زمان باید به بهترین روانپزشک مراجعه کنیم؟

مساله پرداختن به سلامت روانی موضوع حیاتی است. در واقع زمانی که ابتدی روز از خواب بلند می شویم و تا زمان به پایان رسیدن روز، با رویدادهای مختلفی و در برخورد با دیگران مواجه می شویم و باید ب گونه ای رفتار کنیم که کمترین تنش و آزردگی در ارتباطات باشد و در عین حال نیازهای روانی خود و دیگران را در نظر بگیریم یا شاهد اتفاقات دور از ذهن بودیم که در عین استرس زا بودن باید با اضطراب پیش آمده مبارزه می کردیم و هم رفتار مناسبی را بروز می دادیم، قطعا انجام واکنش ها و رفتارهای سالم در این موقعیت های گفته شده مشروط به داشتن روان سالم است. فردی که از سلامت روانی به طور کامل برخوردار باشد می تواند در عین داشتن تعاملات سازنده با خود و دیگران، توانایی لذت بردن از زندگی خود را دارد. سلامت روان ابعاد روان­شناختی، فیزیکی و اجتماعی دارد و بر نحوه ­ای که استرس هایمان را کنترل می­ کنیم تاثیرگذار است. هم­ چنین، در هر مرحله زندگی، از کودکی تا سالمندی، اهمیت دارد.

همانطور که گفته شد سلامت روان ابعاد مختلفی مانند سلامت عاطفی، روانی و اجتماعی را در بر می گیرد و بر روی طرز تفکر، احساس و عمل فرد تاثیر می گذارد. سلامت روان مشخص می کند فرد چگونه با مشکلات زندگی و مسائلی مانند استرس،  برخورد کند و در ارتباط با دیگران و محیط اطراف خود به شیوه درست عمل کند. سلامت روان در هر مرحله از زندگی از دوران کودکی و نوجوانی تا بزرگسالی مهم است. سازمان جهانی بهداشت هدف خود را دست یابی به بهترین سطح ممکن بهداشت برای همه افراد تعریف کرده است، در اساسنامه خود واژه سلامت را اینگونه تعریف کرده است: سلامت به وضعیتی گفته می شود که سطح روانی، جسمانی و اجتماعی فرد به طور کامل خوب باشد و تنها به نبود بیماری محدود نمی شود.

از آنجایی که همه ما انسانها در جستجوی موفقیت و رسیدن به آرزوهای کوچک و بزرگ خود هستیم و در طول زندگی خود با افراد و موقعیت های مختلف آشنا می شویم دانستن نشانه های نداشتن سلامت روانی می تواند در شناخت موقعیت های خطرزا کمک زیادی کند تا قادر باشیم بهترین رفتار را از خود نشان دهیم.

بنابراین شناخت نشانه های هشداردهنده الزامی است تا در صورت مشکوک بودن به سلامت روان خود یا دیگران جهت جلوگیری از بروز مشکلات حاد و سخت تر شدن اوضاع به بهترین روانپزشک مراجعه کنیم:

هزینه مراجعه به بهترین روانپزشک تهران

یکی از دغدغه های افراد برای مراجعه به روانپزشک خوب هزینه هر جلسه مشاوره و درمان های پیشنهادی است. ممکن است هر جلسه مراجعه به اندازه یک وعده غذایی در رستوران باشد. در واقع روان درمانی ارزشمند است و نمی توان آنها را با مسائل روزمره مقایسه کرد.

هزینه‌های درمان مشکلات و اختلال روانی با توجه با فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود این عوامل شامل موارد زیر است:

طول درمان: طول درمان با توجه به شرایط هر فردی و نوع اختلال و درمانی‌های مورد نیاز متفاوت است. هرچقدر طول درمان بیشتری نیاز باشد، هزینه‌ها نیز افزایش خواهد داشت.

نوع درمان: بهترین روانپزشک در تهران برای درمان‌های خود از بروزترین و جدیدترین متد استفاده می کند. که می تواند شامل استفاده از تجهیزات مختلف باشد که خود در بردارنده هزینه‌های متفاوت و بالاتر خواهد بود اما درمان‌ها با قطعیت و تضمین بیشتری انجام می‌شود.

داروها: مصرف دارو در برخی روش‌های درمانی متداول است و با توجه به افزایش روز افزون قیمت داروها این مورد در هزینه تمام شده درمان موثر خواهد بود.

موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی روانپزشک نیز از اهمیتی بالایی برخودار است. زیرا در برخی نقاط شهری یا حتی در شهرهای بزرگ هزینه‌های درمانی به طول معمول بیشتر از شهرهای کوچک است.
گروه درمانی: تیم درمانی که بهترین روانپزشک در تهران به همراه خود دارد شامل روانپزشکان و یا روانشناسان ماهر و با تجربه است. هرچه تیم درمان از مهارت بالا برخوردار باشند ممکن است هزینه های درمان بیشتری را دریافت کنند.

رفتن به نزد بهترین روانپزشک در تهران نشان دهنده وجود اختلال نیست بلکه اولین نشانه سلامت و تعهدی درست و بالغانه نسبت به سلامت روانی است . تخصص و تجربه روانپزشک، میزان شدت بیماری، مکان مطب از مهمترین فاکتورهای موثر در تعیین هزینه روانپزشک است.

مراحل درمان اختلالات روانی نزد بهترین روانپزشک در تهران

یک روانپزشک خوب زمانی که بیمار به وی مراجعه می کند، با صبوری و درک بالا به صحبت های او گوش می دهد و از طریق مهارت های ارتباطی قوی مشکلات عاطفی و ذهنی بیمار را درک می کنند و فضایی را فراهم می کند که شخص در کنار او احساس راحتی کند و حس مقاومت نسبت به درمان را کنار بگذارد. با شناخت بیماری فرد بیماری را کنار تجویز داروهای مناسب وتحت حمایت عاطفی اعضای خانواده بیماردر طی برگزاری جلسه ها درمان می کند. در طوول جلسات روانپزشک به این تیجه می رسد دوز دارو را کم و زیاد کند یا دارویی را قطع کند و روش دیگری را به کار ببرد. در واقع روانپزشک در هر با جلسه به بیمار خود نگاه تازه ای دارد و برخلاف سایر زمینه های پزشکی درمان خود را عوض کند، ممکن است متوجه شود بیمار از داروهای مصرفی جواب مثبت نگیرد از روش مختلفی مانند الکترومغناطیسی مغز بهره ببرد.

به طور خلاصه مراحل درمانی زیر را طی می کند:

دریافت شرح حال بیمار

ابتدا شرح حالی از بیمار می گیرد و بخش های بسیار مهم صحبت های بیمار را به صورت جملات کوتاه و نکته مانند یادداشت می کند.

تهیه گزارش و ثبت اطلاعات بیمار

تمامی این نوشته ها باعث می شود که روانپزشک در تمامی طول روند درمان اطلاعات کامل و مکتوب از بیمار داشته باشد.

تشخیص بیماری و شروع درمان آن

در ادامه نیز تمامی تشخیص ها دقیق و براساس اطلاعاتی که از بیمار گرفته شده است انجام می شود و با بررسی های دقیق می توانند بهترین راهکار ها را در جهت درمان ارائه کنند.

مزایای مراجعه به بهترین روانپزشک در تهران

واقعیتی که وجود دارد این است که مراجعه به بهترین روانپزشک مزایا و نتایج مثبت قابل توجهی دارد که باعث می شود مراجعه به یک روانپزشک خوب ضروری باشد.

مهم ترین مزایای مراجعه به بهترین روانپزشک در تهران شامل مراحل زیر است:

ریشه یابی بسیاری از مشکلات روانی؛ درواقع زمانی که شما صحبت می کنید براساس تحلیل هایی که از سوی بهترین روانپزشک می شود مشکلات ریشه یابی می شود.

ریشه یابی مشکلات روانی

درمان و رفع مشکلات ریشه ای در روان انسان؛ بعد از شناسایی ریشه اصلی بیماری ها و مشکلات روانی می توان بهترین روش درمانی را اتخاذ کرد تا بهترین نتایج درمانی برای افراد حاصل شود.

درمان ریشه ای مشکلات روان انسان

حل بسیاری از مشکلاتی که صرفا با روش های دارویی قابل کنترل و درمان هستند؛ واقعیت این است که در مواردی که مشکلات روحی افراد با سایر روش ها قابل درمان نیستند باید از روش های دارویی استفاده کرد. این دارو ها باید از سوی روانپزشکان تجویز شود.

ارائه مشاوره ها و راهنمایی هایی در خصوص تغییر نگرش افراد در باب مسائلی که مشکل ساز شدند. به جهت این که روانپزشک نگاه درستی نسبت به موضوعات و احساسات فرد پیدا کرده است می تواند به راحتی مشاوره هایی را ارائه کند که باعث شود فشار روانی از سوی فرد برداشته شود.

ارائه راهنمایی و مشاوره

سوالات متداول بهترین روانپزشک در تهران

نتیجه گیری

برای انتخاب و تعیین بهترین روانپزشک در تهران، عوامل متعددی را باید مد نظر قرار گیرند. تجربه و تخصص پزشک، نظرات و تجربیات بیماران قبلی، دسترسی به خدمات متنوع روان‌درمانی و استفاده از روش‌های درمانی مدرن از جمله معیارهای مهم انتخاب یک روانپزشک خوب هستند. با بررسی این معیارها و مشورت با افرادی که تجربه مشابهی دارند، می‌توان بهترین روانپزشک را برای نیازهای خاص خود پیدا کرد. همچنین، اعتماد و احساس راحتی با پزشک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا روند درمانی موفق نیازمند ارتباطی صمیمی و موثر بین بیمار و پزشک است. بنابراین، انتخاب نهایی باید با دقت و توجه به تمام جوانب صورت گیرد تا بهترین نتایج درمانی حاصل شود. در این مقاله مهم ترین هدفی که دنبال می کردیم این بود که بتوانیم نگاهی درست نسبت به بهترین روانپزشک خوب در اختیارتان قرار دهیم. توانایی‌ها و دانش بهترین روانپزشک می‌تواند در موفقیت روند درمان اثر گذار باشد. مهم‌ترین مسئولیتی که افراد نسبت به سلامتی روان خود دارند این است که در اولین گام برای درمان روح و روان خود باید انتخابی هوشمندانه داشته باشند. بنابراین معیارهایی در اختیارتان قرار دادیم که بتواند روشنگر مسیر شما باشد و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

مطالب مرتبط
12 Responses
 1. سلام. سلام آقای دکتر آیا شما در مورد سردمزاجی جنسی خانم ها مشاوره و درمان انجام می دهید؟

  1. سلام برای درمان اختلالات جنسی در داخل وبسایت مطلب قرار داده شده .. شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

 2. سلام آقای دکتر خواهر من با همسرش مشکل داره و هر چند وقت یک بار سر مسائل الکی مثل تمیز کردن خونه با هم دعوا می کنن خواستم بپرسم باید چه کار کنه خواهر تا مشکلشون برطرف بشه

  1. سلام برای رفع مشکلات زناشویی به روان شناس و زوج درمانگر مراجعه و یا مشاوره بگیرید و برای اطلاعات بیشتر به وبسایت دکتر فرامرز ذاکری روانپزشک و یا با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

 3. سلام دکتر من به خاطر فوت پدرم حالم خوب نیست و نمیتونم هیچ کاری انجام بدم و همه میگن افسردگی گرفتم. چجوری خوب میشم؟

  1. درمان افسردگی هم دارویی وهم غیردارویی میباشد برای آگاهی بیشتر . جهت مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۲۲۷۱۶۵

 4. سلام. 12 سال است میرم پیش روانشناس و روانپزشک. انواع تشخیصها را روی من گذاشتند. تمام تمرینهاشون را انجام دادم و تمام داروهایی که تجویز کردند را مصرف کردم. هیچ تغییری توی این 12 سال نکردم. به درخواست خودم چندین بار تست هورمون و … دادم. سروتونین، تستوسترون، دوپامین اکسی توسین و… . بیشترشون خارج از حد نرمال بود. به چند نفر روانپزشک و متخصص غدد نشان دادم. هیچ پاسخی نداشتند. علائم شدیدی از نرمال نبودن هورمونها دارم. چه کار کنم؟ 09133841998

  1. باید تشریف بیارید.. مشکلتون چه هست؟ باید بدونم چه رفتارهایی دارید و چه چیزی شما رو آزار میده

 5. سلام دکتر جان
  همسر من بیماری پانیک دارن بهترین راه درمان برای ایشون چیست؟ مرتب قرص مصرف میکنن ولی متاسفانه نتیجه بخش نیست شما ه راهکردی پیشنهاد میدهید؟ ایا روش تحریک نورونهای مغزی برای ایشان کاربردی هست؟

  1. عوامل تحریک کننده باید به شدت دور بشه ازشون و اینکه بیشتر سعی کنن در محیط های پر تنش و استرس قرار نگیرن

 6. سلام خسته نباشید از دوماه قبل یهو از خواب پریدم با ترس و دلهره احساس خفگی میکردم طپش قلب داشتم احساس میکردم ک دارم میمیرم فکرمیکردم فکم قفل میشه یا دارم سکته میکنم دکتر اورژانسی رفتم ارامبخش زدن . بعد از اون چندین بار اینجوری شدم جدیدا خیلی زیادتر شده سرم درد نمیکنه فقط ی سنگینی بدی قسمت پشت سرم هست وقتایی ک عصبی میشم مغزم ی حالتی مث سوزش داره .میشه کمک کنید ؟ از قبل هم آدم حرصی و زود جوشی هستم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *