لوگو دکتر فرامرز ذاکری

نشانی مطب

تهران خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشين، طبقه ۱

ساعت کاری

شنبه الی چهارشنبه ۲۱:۰۰ - ۹:۰۰
پنجشنبه ۱۳:۰۰ - ۹:۰۰

Search
Close this search box.
بهترین مرکز TDCS

بهترین مرکز tdcs در تهران 

بهترین مرکز tdcs در تهران کجاست؟ آیا می دانید بهترین مرکز tDCS چه خدماتی ارائه می کند؟ در این مقاله از سایت دکتر فرامرز ذاکری قصد داریم هر آنچه لازم در ارتباط با تحریک الکتریکی مغز با تی دی سی اس بدانید اشاره کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در پاسخ به این سوال که tDCS چیست باید گفت تی دی سی اس یک روش جدید برای درمان انواع بیماری ها و اختلالات مغز و اعصاب است که با روش کم تهاجمی و بدون دارو به رفع انواع اختلالات می پردازد. این روش عوارض جانبی خاصی ندارد و تاثیرات آن در درمان و کنترل علائم در سال های اخیر شناخته شده است. همین امر افراد را یادآوری میکند به دنبال بهترین مرکز درمان با tDSC بگردند. 

بهترین مرکز tdcs چه خدماتی ارائه می دهد؟

در ابتدا بهتر است کمی در ارتباط با تحریک مغز با امواج tdcs بدانید. این کلمه مخفف عبارت transcranial direct currect stimulation است. این روش برای درمان بیماری های مغز و اعصاب و همچنین اعصاب و روان و برای کنترل علائم آن کاربرد دارد.

اصلی ترین خدماتی که بهترین مرکز tdcs ارائه می دهد، در خصوص ارائه خدمات درمانی با این روش است که تحت نظارت متخصص انجام می شود. مادامی که این روش درمانی به شما توصیه شد، لازم است به بهترین موسسه tdcs در تهران مراجعه کنید. خدماتی که این موسسه برای کنترل و درمان نشانه ها  و علائم بیماری ها ارائه می دهند، شامل مواردی میشود که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت:

ارائه برنامه درمانی کامل برای کنترل نشانه های اختلالات که شامل روش درمان با tdcs نیز می شود. در برخی موارد ممکن است درمان های دیگر نظیر دارو درمانی و همچنین استفاده از روش های روان درمانی نیز متوسط متخصص اعصاب و روان مورد استفاده قرار بگیرد.

بهترین موسسه تی دی سی اس
  • انجام جلسات درمانی tdcs تحت نظارت متخصص مغز و اعصاب
  • مشاوره در خصوص مزایای انجام این روش برای درمان و کنترل علائم بیماری شما
  • کسب اطلاعات لازم در خصوص عدم عوارض استفاده از این روش برای بیماران و همراهان آن ها
  • پشتیبانی و ارائه مراقبت های لازم بعد از درمان tdcs

قبل از استفاده از tdcs برای درمان ابتدا باید به این نکته پی ببرید که آیا این روش درمانی برای شما موثر است یا خیر برای اینکه این نکته را بدانید لازم است با بهترین متخصص اعصاب و روان در تهران در ارتباط باشید.

بهترین مرکز tDCS در تهران

چرا استفاده از tdcs در بهترین مرکز در تهران از مزایای ارزشمندی برخوردار است؟

چرا که استفاده از این روش درمانی برای کنترل اختلال بیماری هایی استفاده می شود که هیچ روش درمانی تاکنون برای کنترل علائم آن شناخته نشده است. به همین دلیل استفاده از آن به همراه روش های درمانی دیگر تحت نظر متخصص یکی از جدیدترین درمان ها روز دنیا به شمار می رود که فرد را دچار عوارض جانبی نخواهد کرد.

هزینه و تعداد جلسات درمان tdcs در برتین مرکز تهران چقدر است ؟

برای مشخص شدن دقیق این مورد لازم است ابتدا توسط متخصص معاینه شوید. اما بدانید که معمولا تعداد جلسات استفاده از این درمان طولانی خواهد بود. چرا که علاوه بر تاثیر بر مغز لازم است ثبات نیز ایجاد شود. با آنکه بعد از اولین جلسات درمانی شما می توانید از مزایای درمانی آن بهره مند شوید، برای تثبیت این تغییرات در مغز لازم است این جلسات تکرار شود. همچنین با توجه به نوع و شدت این اختلال تعداد جلسات میتواند برای هر شخص متفاوت باشد.

بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با بهترین مرکز tdcs در تهران ارتباط برقرار کنید.

مزایای مراجعه به بهترین مرکز tDCS چیست؟

درمان تی دی سی اس با جریان کم نورون های مغز را کنترل می کند. برای درمان انواع اختلالات، لازم است جریان مناسب تنظیم شود. همچنین تعداد جلسات درمانی و طول آن نیز توسط متخصص مشخص شود. بهترین مرکز درمان با tDCS مرکزی است که این موارد را کنترل می کند همچنی محیط مناسبی در اختیار متقاضیان استفاده از این روش قرار می دهد.

همه این نکات ذکر شده باید با مشورت متخصص در نظر گرفته شود.

سخن آخر

دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان و روانپزشک با سال ها تجربه در زمینه درمان افسردگی بدون دارو به افراد زیادی در خصوص در انواع اختلالات و بیماری ها یاری رسانده اند. ایشان مفتخرند با بهره بردن از جدیدترین درمان های روز دنیا نظیر درمان با تی دی سی اس، به افراد زیادی کمک کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر  در این زمینه می توانید با شماره تماس های موجود در سایت ارتباط حاصل کنید.  

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *